ОБУЧЕНИЕ ПО САА. ОБЩИ ПРАВИЛА

• Лекционният материал във вид на презентации е предоставен на студентите в началото на семестъра. Допълнително може да се намери на сайта на катедрата.
  • Материалите за лабораторни упражнения – Ръководство за лабораторни упражнения по „Синтез и анализ на алгоритми“.
  • Всеки студент е получил 5 домашни задачи за самостоятелна реализация. Графикът за предаване и начинът на оценяването са следните:

График за изпращане на кодовете на домашните задачи:

Задача № 1 2 3 4 5
Срок 16.03 – 20.03 30.03 – 3.04 13.04 – 16.04 27.04 – 30.05 11.05 -15.05

Адреси за изпращане на кодовете на домашните задачи:

Преподавател доц. Е.Рачева ас. М.Тодорова Ас. А.Иванова Ас. П.Линова Ас. Н.Калчева Ас. Н.Цветкова
e-адрес el.ra@abv.bg maya.todorova@tu-varna.bg antoaneta_iid@abv.bg tulinova@abv.bg n_kalcheva@abv.bg nadim@mail.bg
Група Специалност 3б СИТ 1б КСТ 2б КСТ 6а СИТ 5а СИТ 1а СИТ 2а СИТ 4б КСТ   5б КСТ 1б СИТ
4б СИТ
5б СИТ
6б СИТ
7а СИТ
1а КСТ
3а КСТ
3б КСТ
7б СИТ 8 СИТ 2а КСТ 4а КСТ 2б СИТ 3a СИТ 4a СИТ 5a КСТ
  • Изпращайки кодовете, посочвайте изрично в ТЕМА/Subject: име, Ф. №, специалност и група, както и номера на задачата.
  • Кодовете да съдържат MIN коментари.
  • Да НЕ СЕ ИЗПОЛЗВАТ готови библиотеки, свързани с динамичните структури (STL и други).
  • Защита на задачите ще става присъствено при първа възможност, в краен случай – по време на изпита.
  • Правила за оценяване:

MAX брой точки на предадена в срок задача – 7 т.

Всяко изоставане с 1 седмица намалява брой точки с 1 точка. Всяко изпреварване с 1 седмица увеличава MAX брой с 1 точка.